לעמוד הבית
מי אנחנו סוכנות לדוגמנות
כניסה לקטלוג דוגמנים
מה היה לנו ליהוק
אוהבים אותנו שחקנים
שאלות ותשובות
חם מהשטח שחקנים ישראלים
טיפים חינם

סוכנות CU ,שחקנים ישראלים

אני לא גבוהה / אני מלא בגוף / ...האם יש לי סיכוי להתקבל להופיע ?
בהחלט ! אולי לא תתאים למחלקת הדוגמנים/ות שלנו , אך יש לך מקום מכובד כניצב / ביט / שחקן ועוד..
רוב הסרטים / פרסומות וההפקות השונות משתדלות לשקף דמויות מהמציאות ואלה כוללים דמויות ומראות מגוונים של אנשים שונים, מכל המגזרים / צבעים / ומבני-גוף..
האם אפשר לשלוח תמונות שלי במייל ?
כן. שלחו תמונות שלכם + פרטי התקשרות ל cu5@014.net.il
איזה תמונות ? שימו לב : שלחו 3 תמונות. לפי החלוקה הבאה : תמונת גוף, חצי גוף וקלוז-אפ, עדיף על רקע חלק ללא אובייקטים ברקע.
והכי טוב :לעשות את זה ישירות באתר ,במדור "הצטרף אלינו" (כאן מצד ימין)
אני בחורה דתיה, הייתי רוצה להשתתף רק בפרסומות שלא דורשות חשפנות ושלא מצולמות בשבת. אפשר ?
אין שום בעיה. אצלנו בשום אופן ובשום מחיר לא מצטלמים בשבת וגם לא משתפים פעולה עם צילומים חושפניים או לא ראויים.
מניסיוננו ויכולתנו המוכחת בתחום אנו יודעים כי ניתן להצליח ולהשתתף בהפקות השוות גם מבלי הצורך המיידי להצטלם בבגד- ים.
 
 
אני בן 45, כבר מזמן לא צעיר , בטח אין לי סיכוי.. מי יקח אותי..
ההפך הוא הנכון. השוק מוצף בחבר'ה צעירים.
דווקא חבר'ה בוגרים יותר בגילאי 30-50 יתקבלו אצלנו גם בשמחה. יש לנו מגוון תפקידים מעניינים להציע לכם. כמו מה למשל ...? הביטו סביבכם. החיים הם סרט אחד מרתק !
מגוון התפקידים שסביבת החיים מציעה לנו היא רבגונית ומתאימה לכל הגילאים.
האם חייבים לשלוח תמונה מקצועית או שמספיקה תמונה ביתית ?
אז ככה: לתמונה יש משקל רב ביותר בקרב מקבלי ההחלטות. ככל שהתמונה טובה יותר יש יותר סיכוי שיבחרו בך לאודישן או לצילומים.ומתוך ניסיוננו הרב ניתן לקבוע בוודאות,כי למי שיש תמונות מקצועיות ואיכותיות יותר (שנעשו דרכינו או דרך צלם מקצועי בסטודיו עם תאורה נכונה ומאפרת) יש ביקוש והצעות ליותר הופעות ולתפקידים שווים יותר ! זה בדוק.
אם יש ברשותכם תמונות כאילו ,העונות על הקריטריונים שהזכרנו ושנעשו בשנתיים האחרונות ניתן בהחלט לשלוח אותם אלינו , אבל עדיף להגיע אלינו ואנו, כחלק מהשירות הניתן למיוצגנו, נעשה זאת עבורכם ! תמונות מקצועיות, המתאימות לדרישת הענף ולניסיון הרב שצברנו וכל מה שנותר לכם הוא לתת לנו להפעיל את הידע, הקשרים והניסון הרב שברשותינו כדי לדחוף גם אתכם קדימה.
אגב, למעוניינים שאינם נמנים על חברי הסוכנות: תמונות מקצועיות מסוג זה ,ניתן לעשות אצלינו במחירי עלות של 250-680 ש"ח בלבד !! (כולל איפור)
פנו אלי ברחוב / מקום אחר והציעו לי להצטרף או להופיע. כדאי לי ?
כדאי לשים לב ולוודא היטב מי הגוף שהזמין אותך ועד כמה הוא אמין ואמיתי. בכ"א , גוף רציני אמור לגבות תשלום סימלי בלבד עבור שירותיו. בודאי שלא לגבות אלפי שקלים או תשלום חודשי קבוע באמתלות ובתחפושות של קורסים , בוקים או פוקים...

גוף רציני אמור להיות מסוגל להתחייב לספק לך הופעות וצילומים . כמו כן להתחייב לעשות כל שביכולתו להציע זימונים לאודישנים , המובילים לתפקידים נחשקים.

לגוף רציני צריך להיות אינטרס לקבל ולקדם אותך בעצמו. ולא על בסיס שליחת "סמסים" או הפניה לסרטי סטודנטים בלבד (בהם לא תקבלו תשלום) או "קומבינה אחרת" העיקר כדי שתשלמו להם כסף או שסתם תהיו רשומים לללא תועלת.

עדיף להיות רשומים בסוכנות רצינית ,בעלת המלצות, בעלת ניסיון, ותק של כמה שנים,קשרים, תיק עבודות רחב ואמיתי בסרטים ופרסומות רציניות(בהם אתם תקבלו תשלום) ומעל הכול: יחס הוגן והיכרות אישית עם המיוצגים.
בדקו היטב ותגלו גם אתם - סוכנויות הליהוק C.U עונה על כל הקריטריונים האלה ומכאן המוניטין שלה כסוכנות הליהוק האמינה ביותר בארץ !
פרטים נוספים על כך תמצאו אצלינו באתר במדור " מה היה לנו " ובמדור " אוהבים אותנו" (למעלה מימין).
עברתי כ"כ הרבה אודישנים ועדיין לא התקבלתי ! מה זה אומר ?
תשובה :זה לא אומר כלום. יכול להיות שפשוט לא התאמת לדמות או למראה שהם חיפשו, ללא קשר ליכולות שלך.
מילת המפתח להצלחה באודישנים היא : סבלנות. סבלנות ושוב סבלנות. בשום אופן לא להתייאש ולא להתאכזב. לכו לכמה שיותר אודישנים ולכמה שיותר ימי צילום. ע"י כך , גם תגדילו מצד אחד את סיכוייכם לקבל תפקיד טוב, גם תשתפשפו, תשתפרו ותצברו ניסיון ומצד שני גם תגבירו את החשיפה אליכם מצד העוסקים בתחום.
בכל אופן, עצם זה שהוזמנתם לאודישן זו פריבילגיה וזה אומר שמישהו בחר בכם להגיע מתוך מועמדים רבים מאוד.
יש שיקולים רבים הנלקחים בחשבון במהלך ליהוק . חשוב מאוד לבוא מוכן . פרטים נוספים על כך תמצאו אצלינו באתר במדור "קבלו טיפ"
אז איך זה עובד ? הצטרפתי אליכם. מתי יקראו לי ?
אז ככה : אנחנו נפתח לך תיק במאגר הממוחשב בכל סניפי הסוכנות (ת"א - ירושלים - פ"ת) וגם בקטלוג האינטרנטי שלנו הפתוח לאנשי התעשיה בלבד.
נפיץ את תמונתך בקרב הגורמים הרלוונטיים ומקבלי ההחלטות ונתחיל לדחוף. זאת במקביל לכל הפניות שאנו מקבלים בכל יום לליהוק להפקות השונות. אנו נעביר את תמונתכם לפי דרישה לדמות / מראה המתאים לכם וננשתדל שתיבחרו.
יש פה הרבה עניין של מזל. יש אנשים שהצטרפו אלינו וכבר למחרת התקבלו וכיכבו ויש כאלה שחיכו הרבה זמן עד שניבחרו או עברו אודישן. אז גם כאן : מזל התמדה וסבלנות.
אם אני ניצב אז בטח לא יראו אותי בכלל.
תשובה : לא כ"כ נכון.
אמנם ישנם מדי פעם ימי צילום רבי משתתפים , ששם הסיכויים לחשיפה קטן יותר ,
אבל ברוב המקרים יש מצב לחשיפה יפה ולעיתים רבות, לפי דרישת הבמאי מהסצנה, מתמקדים בניצב או יותר באופן מיוחד. ולעיתים אף נותנים לו לומר שורה או יותר.
בכ"א,
אם אינכם בוגרי בית ספר למשחק, אבל זה בדם שלכם והמטרה שלכם היא להתקדם בתחום המשחק, אז קחו את העצה הבאה ואמצו אותה קרוב לליבכם :
תתחילו כניצבים. האופציות רבות ומגוונות. תרכשו ניסיון רב , תחוו את התחום על כל גווניו והכי חשוב: יכירו אתכם. מקבלי ההחלטות נמצאים בשטח ותאמינו או לא, הם זוכרים את הפנים שלכם, הם זוכרים מי היה טוב ועל מי צריך לשים לב וזה בהחלט יעמוד לצידכם באודישן / צילומים הבאים, יקדם אתכם ויפתח לכם דלתות. וזה בדוק.
על שרון איילון מ "קחי אותי שרון" שמעתם ? בטוח. אז היא למשל, התחילה בגיל 29, הופיעה רבות כניצבת עד שיום אחד, במהלך יום צילומים ל"רשת", ניגשה אליה אחת המפיקות שהייתה נוכחת
והבחינה בה, והחליטה ללכת עליה. ההמשך כבר ידוע לכם...
אם אין לי תמונות טובות של עצמי - אז מי יצלם אותי ?
אנחנו נעשה זאת. יש לנו אמצעי צילום רגילים וחדרי צילום מקצועיים למעוניינים.
אנחנו בעצמנו נצלם, נערוך , נכניס למערכות המידע ונשווק אותך
כמה מקבלים על הופעה כזו ?
זה מאוד משתנה. זה תלוי מה ההפקה, מה התפקיד שקיבלת ועוד..
בד"כ בפרסומות מקבלים יותר ובסרטי קולנוע וטלביזיה פחות. הממוצע לניצב נע בין 150 ₪ ל – 350 ₪ ליום צילום או אפילו רק לשעות בודדות.
ביט מקבל יותר ושחקנים ודוגמנים עוד יותר.
במקרים רבים אצלינו מקבלים גם מעל 1000 ₪ -2000 ₪ ליום.
שוב, זה תלוי בתפקיד ובסוג ההפקה.
מה מיוחד בסוכנות שלכם? שמענו שהרבה עוברים לעבוד איתכם,אפשר לשאול ברצינות למה ?
א. קודם כול מהסיבה הידועה : אנו סוכנות הליהוק האמינה ביותר בארץ. נקודה. ובעידן של חוסר יושרה ושרלטנות בסוכנויות השונות , אמינות זה מצרך מבוקש.
ב. אנו עובדים עם החברות הגדולות והמוכרות ביותר בתחום ההפקות בכלל ובטלביזיה וקולנוע בפרט. סוכנויות מסוימות או אתרים מתחזים יעשו הכול כדי למשוך אותכם אליהם, אם באמצעות הבטחות וסיפורי פנטזיות, אם ע"י משרדים מפוארים שימשכו את תשומת ליבכם או ע"י קומבינות של "קורסים" "בוקים"
או "מסלול SMS " , אשר נועדו רק לדלות כספים מכם ולא לספק שום דבר או במקרה הטוב להפנות אותכם לסרטי סטודנטים בלבד...
אצלנו, להבדיל, המטרה היא אחת : לתת צ'אנס כמעט לכל אחד, להצטרף ולהנות מהפקות רבות ע"פ כישרון ורצון - לצילומים בהפקות אמיתיות, מוכרות ורציניות - ולא רק לסרטי סטודנטים או "אודישנים מבוימים", ראו בעצמכם.
ג. CU ידועה גם בזכות היחס האישי ואווירת המשפחתיות . אצלנו אין תחושה שאתה "אחד מאלף" אלא קשר אישי במיוחד. אך אין מה להרחיב על כך את הדיבור. זה מסוג הדברים שמרגישים מי שהצטרף אלינו ובפרט מי שעבר אלינו מסוכנות אחרת.
ראו חלק ממכתבי האהבה שקיבלנו (כן מימין במדור "אוהבים אותנו")
מה ההבדל בין ביט לניצב?
ניצב = אינו מדבר . רואים אותו, גם אם ברור מאוד אך אינו מדבר .
ביט = מילה, משפט קצר בין שורה או כמה שורות , או הבעה בולטת. המצלמה מתמקדת בו מעט יותר.
שחקן=בתפקידו דמות קבועה עם הרבה טקסט
אני עובד במשרה מלאה,אני יכול לשלב את העבודה שלי עם הופעות אצלכם?
בהחלט. מפעם לפעם , כשתרצו לנקות קצת את הראש, לחוות חוויה מיוחדת, להכיר אנשים נחמדים , לאכול טוב , להגשים חלום , תוכלו להופיע .
אצלנו ב CU רשומים אנשים איכותיים בדיוק כמוך , ביניהם גם רופאים , עו"ד , נשות קריירה ועוד "חולי משחק" למיניהם.
טוב, נראה לי מתאים. אז מה עכשיו ? איך מצטרפים ?
בשתי דרכים: אפשר לפנות אלינו כאן באתר במדור "הצטרף אלינו" , למלא את הפרטים ולצרף תמונה. או לשלוח את הנ"ל בצירוף מס' טלפון למייל : cu5@zahav.net.il .

הפרטים יגיעו אל המלהקות שלנו ובמידה ותתאימו (רוב הסיכויים שכן) יצרו איתכם קשר ויזמנו אתכם להשתתף, או לפגישה אישית ובדיקת התאמה והרשמה מסודרת באחד מסניפנו. ( ת"א - ירושלים )
סוכנויות ליהוק. סניף ת"א: 03-6888111 סניף ירושלים: 03-9307777 CU
© כל הזכויות שמורות ל-CU סוכנויות אסור למשתמש להעתיק, להציג בפומבי, להפיץ מחדש, לשדר מחדש או לפרסם חומר מוגן, למסור לצד שלישי או לעשות כל שימוש מסחרי או לא מסחרי אחר בכל החומרים המופיעים באתר זה ללא הסכמה מראש ובכתב של הסוכנות.
Join a live video chat now!
Created by RightClick